Tijdens de opleiding Voorzitter Crisisteam loopt men een gepersonaliseerde en interactieve leerervaring door. Het traject begint met een uitnodiging en toegang tot de digitale leeromgeving van Goodwork, waarin een online zelfevaluatie uit wordt gevoerd. Deze zelfevaluatie is bedoeld om de huidige kennis en vaardigheden in kaart te brengen.
Op basis van de resultaten van deze zelfevaluatie volgt er een intakegesprek met de trainer. Tijdens dit gesprek ontvangt men een persoonlijk opleidingsadvies, waarmee de leercontent wordt afgestemd op specifieke behoeften en doelen.
De opleiding bestaat uit drie praktijkgerichte bijeenkomsten:
De fysieke bijeenkomsten vinden plaats van 09.00 tot 13.00 uur in De Oolderhof, Broekstraat 35 te Roermond.
Tussen de bijeenkomsten door en na afloop volgt aanvullende leercontent online, zoals afgestemd met de trainer. Dit zorgt voor een continue en geïntegreerde leerervaring, waarbij theorie en praktijk op een natuurlijke manier met elkaar worden verbonden.
Om de beste ervaring te bieden, gebruiken wij technologieen zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen.