Let op: Annulering informatiebijeenkomst MMT 26 juni Maastricht !!

Evenement

Met spijt moeten wij u informeren dat de informatiebijeenkomst over het nieuwe grondgebonden MMT Maastricht op 26 juni niet doorgaat.

Gezien de verwachte weersomstandigheden en de landelijke waarschuwingen en adviezen om verplaatsingen zoveel mogelijk te beperken, vinden wij het niet verantwoord om de bijeenkomst door te laten gaan. De veiligheid van onze bezoekers, sprekers en organisatie staat daarbij voorop.

Wij realiseren ons dat er veel belangstelling is voor dit onderwerp en waarderen de grote betrokkenheid die blijkt uit het aantal aanmeldingen. Daarom gaan wij op korte termijn op zoek naar een passend alternatief. Een nieuwe datum volgt zo spoedig mogelijk.

Dit is nadrukkelijk een uitstel en geen afstel. Wij hopen bij een volgende bijeenkomst iedereen die meer wil weten over dit nieuwe team te mogen verwelkomen: van potentiële teamleden tot betrokken leidinggevenden en bestuurders.

Tijdens de bijeenkomst lichten we toe wat het MMT Maastricht gaat betekenen voor de acute zorg in Limburg, welke functies en disciplines hierbij betrokken zijn en hoe de verdere voorbereiding eruitziet. De bijeenkomst is interessant voor iedereen die betrokken is bij of interesse heeft in de ontwikkeling van dit nieuwe team, waaronder artsen, verpleegkundigen, chauffeurs, leidinggevenden en andere professionals binnen de acute zorgketen.

Volgend artikel
Evenement

Save the Date: World AMR Awareness Week 18-24 november 2026

IP & AMR
29 juni 2026
Persbericht

Afsluiting afrit A2 bij Echt richting Maastricht van 18 september tot 8 oktober

RCO
14 september 2026
Persbericht

Nachtafsluitingen A2 tussen St. Joost en Born; 15 - 20 september

RCO
14 september 2026
Document

Publicatie LTR jaarrapport 2025

Informatie & Expertisecentrum
10 september 2026
Persbericht

Verlengde weekendafsluiting A2: help mee de regio bereikbaar te houden

RCO
8 september 2026
Algemeen

Vacature Projectleider Antimicrobial Stewardship

IP & AMR
7 september 2026
Terugblik

Voorzitters crisisteams versterken hun leiderschap tijdens praktijkgerichte opleiding

RCO
29 juni 2026
Evenement

Save the Date: World AMR Awareness Week 18-24 november 2026

IP & AMR
29 juni 2026
Terugblik

Zes nieuwe ETS Basic Instructors opgeleid in Limburg

RCO
23 juni 2026
Algemeen

Publicatie LTR jaarrapport 2025

Informatie & Expertisecentrum
22 juni 2026