Jaarlijkse Netwerkdag Crisisbeheersing & OTO Limburg 27 juni 2023

Geplaatst op 14 april 2023

Voor deze Netwerkdag hebben wij weer een gevarieerd programma samengesteld met bijzondere gasten van ver en dichtbij!

Naast dat we worden mee genomen in de wereld van de meervoudige intelligenties en wat stress met ons doet ten tijd van crises gaan we ook terugkijken naar de 3e grote crisis, de veenbrand in Noord-Limburg, die onze regio heeft geteisterd.

In de middag kan men in de workshops kennis gaan maken met een aantal nieuwe producten en programma’s die onze aanbieders voor ons mee gebracht hebben.

Aan het einde van de dag zal Gert-Jan Ludden de dag nog een keer de dag samenvatten en zal Clarien Schoeren de dag afsluiten.

Programma:

08.45u - 09.30uOntvangst met koffie, thee en vlaai
09.30u - 09.45uOpening door de directeur NAZL Hanneke Starmans en de dagvoorzitter Gert-Jan Ludden
09.45u - 10.45uWat hebben Meervoudige Intelligenties van doen met Crises?
vanuit de VS Branton Shearer; Neuropsycholoog en grondlegger van de Meervoudige Intelligentie scan
10.45u -11.30uField-lab research over stress in crisis leiderschap; Prof. Mien Segers, Universiteit Maastricht
11.30u - 11.50uPauze
11.50u - 12.30uDe veenbrand in Herkenbosch _ Spreker volgt
12.30u - 13.30uLunch
13.30u - 14.15u
Workshops ronde 1
14.30u - 15.15u
Workshops ronde 2
15.15u - 15.45u
Pauze
15.45u - 16.30u
Workshops ronde 3
16.40u - 17.15u

Plenaire afsluiting programma Gert-Jan Ludden en Clarien Schoeren

17.15u - 18.30u
Borrel, hapjes en gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Clarien

*Het programma kan onderhevig zijn aan veranderingen vanwege onverwachte omstandigheden.

Workshops:

  • Calamiteit Verantwoordelijke van Dienst (CVvD): Dennis van Heerden _ Goodwork
  • Awareness training digitale veiligheid: Inge Muller, Suzanne Walsteijn en Isa Mast _ Veilig in Beeld;
  • Ludieke werkvormen in Crisisbeheersing & OTO: Frank Rosier _ Netwerkcentrum
  • Creativiteit in crisis denken: Jacqueline Driessen en Erik op ten Berg _ PreventieParaplu en Pioen Consult
  • Crisis Stress Trauma; Psychosociale nazorg bij rampen en crises: Peter van Loon en Lizette Nieste
  • Stress in leiderschap: Pieter Janssen en Corinna Rott _ Spectrigon en Universiteit Maastricht

U heeft de mogelijkheid om drie van de zes aangeboden workshops bij te wonen. Nadat u zich heeft aangemeld, ontvangt u een formulier waarin u uw voorkeuren voor de workshops in volgorde kunt aangeven. We zullen ons best doen om uw voorkeuren zoveel mogelijk te respecteren bij het toewijzen van de workshops.